Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_bd2b31ab73ee35d4af2d4863fd4d384e, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /lib/sessions.php on line 6

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /lib/sessions.php:6) in /lib/sessions.php on line 6

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /lib/sessions.php:6) in /lib/sessions.php on line 6

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /lib/sessions.php:6) in /index.php on line 24
Portal rodzinny, graf rodzinny - genealogia Polaków - NaszaRodzinka.pl
Przejdź do głównej strony Twojego konta
Dzisiaj jest piątek 18.05.2012
imieniny obchodzą:
Eryk, Feliks, Aleksander
Życzymy miłego dnia!
Zaproś znajomych i przyjaciół!
Odszukaj znajomych
Dodaj nową firmieDodaj nową firmie
REKLAMA
Polonia
Katalog firm
Liczba dostępnych albumów:277
Liczba porad dla Ciebie i Twojej Rodzinki: 78

Wyprawka dla dziecka

 

Zanim na świecie pojawi się dziecko, rodzice zastanawiają się, co przygotować dla swojego maleństwa do ubrania. Być może to dość mało ważna kwestia, ale na pewno bardzo praktyczna.

 

 

 

            Wybór dziecięcych ubranek dostarcza wielu problemów. Przede wszystkim, przeraża maksymalnie sklepowa oferta. Daje możliwość dużego wyboru, ale za to nie wszystko może przynieść naszemu maleństwu korzyść. Bywa i tak, że zakupione ciuszki będą się nadawać już tylko do wyrzucenia. Wszystko zależy bowiem od materiału, z jakiego wykonana jest dana rzecz. Dlatego wybieraj tylko takie, które są wykonane z bawełny. To zapewni dziecku komfort noszenia, a dla Ciebie będzie to wygodne. Można przecież prać bawełniane rzeczy w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

 

            Możesz jeszcze nie zdawać sobie sprawy z tego, że bawełniana garderoba pozwala usunąć z niej wszelkie trudne plamy. A przy dzieciach, nie jest to wcale takie proste. Maleństwa łatwo się brudzą, wystarczy że coś przez przypadek potrąci, jak będziesz je karmić i już problem gotowy.

 

            Zwracaj też uwagę na rozmiar ciuszków. Dzieci rodzą się różnej długości, ale nawet jak maleństwo się urodzi i będzie miało 56 cm długości, odpuść sobie ubranka w tym rozmiarze. Ważna jest przecież wygoda dziecka, a żeby to osiągnąć musisz je ubierać w rzeczy luźne. Co warto mieć w podręcznym asortymencie? Body, kaftanik, koszulkę, śpioszki, pajacyk, bawełniane skarpetki, czapeczka, rękawiczki, bluza, kombinezon.

REKLAMA

Fatal error: Call to a member function AddException() on a non-object in /lib/exception.class.php on line 84